Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Kursy dokształcające z języków obcych – edycja jesień 2017

16.10.2017 - 10:19, update 05.11.2019 - 11:18
Editors: admin

Do 31 października 2017 roku trwają zapisy na zajęcia w ramach kolejnej edycji kursów dokształcających z języków obcych organizowanych przez Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych Uniwersytetu Śląskiego.

Program obejmuje zajęcia z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego, a także kursy specjalistyczne i przygotowujące do egzaminów certyfikujących (First, CAE). Nowością w tej edycji są: kurs języka łacińskiego i cywilizacji europejskiej oraz kurs języka angielskiego dla osób w wieku 40+ (poziom A1, B1).

Zajęcia odbywają się w małych grupach i prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli akademickich w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Studentom i pracownikom UŚ przysługują ceny rabatowe.

Szczegółowe informacje wraz z harmonogramem zajęć i testami poziomującymi dostępne są na stronie: www.kursyspnjo.us.edu.pl.

plakat promujący kursy z języków obcych zawierający najważniejsze hasła reklamowe: grupy standardowe od 7 osób, grupy kameralne od 2 do 6 osób, kursy indywidualne, dla studentów powtórka przed egzaminem  z lektoratu, kursy językowe w siedzibach firm, zajęcia prowadzone przez doświadczonych nauczycieli akademickich, dogodna lokalizacja w centrum Katowic

return to top