Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Szkolenie pt. „Protokół dyplomatyczny – fakty i mity”

17.08.2017 - 13:05, update 05.11.2019 - 11:11
Editors: admin

W środę 23 sierpnia 2017 roku w godz. od 10.00 do 15.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, s. 133) odbędzie się szkolenie pt. „Protokół dyplomatyczny – fakty i mity”, którego organizatorem jest Biuro Karier UŚ. Adresatami warsztatów są studenci, a także absolwenci, którzy ukończyli studia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Uczestnicy szkolenia zapoznają się z definicją takich pojęć, jak: ceremoniał, etykieta oraz netykieta, savoir-vivre, dyplomacja czy protokół dyplomatyczny. Przedstawione zostaną ponadto główne zasady obowiązujące w dyplomacji oraz związane z tym zagadnieniem różnice kulturowe.

Warsztaty prowadzić będzie Agata Żołnacz-Okoń z Ministerstwa Rozwoju w Warszawie. Zgłoszenia udziału należy przesyłać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.bk.us.edu.pl. Szkolenie organizowane jest w ramach cyklu Akademii Rozwoju Kariery 2017.
 

Plakat promujący wydarzenie. Na plakacie znajdują się informacje dotyczące tytułu szkolenia, daty oraz adresu strony, a pośrednictwem której można się na warsztaty zapisywać. W tle widać liście i czerwone kwiaty.

return to top