Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Szkolenie pt. „Wizerunek w Internecie”

31.03.2016 - 10:54, update 05.11.2019 - 11:11
Editors: admin

Inkubatory.pl organizują szkolenie pt. „Wizerunek w Internecie”, które rozpocznie się 4 kwietnia 2016 r. o godz. 16.30 w sali seminaryjnej w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej. Wśród poruszanych na spotkaniu zagadnień znajdą się kwestie związane z:

  • informacjami, jakie Google posiada na temat firm i każdego z nas,
  • rolą serwisów zawodowo-biznesowych (GoldenLine, LinkedIn) w kreowaniu wizerunku,
  • umiejętnym prowadzeniem fanpage’a na Facebooku.

 

Podczas warsztatów zostaną wykonane profesjonalne zdjęcia portretowe (w cenie 30zł/osobę płatne na szkoleniu). Zapisy odbywają się za pomocą strony: https://wizerunek-w-internecie.evenea.pl/

Szkolenie poprowadzi Anna Latos – asystent w Zakładzie Zarządzania Mediami i Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego. Finalistka programu trenerskiego „Transformation.doc” organizowanego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Zajmuje się naukowo budową i implementacją strategii komunikowania w programach realizowanych przez jednostki samorządu terytorialnego. We współpracy z Fachhochschule Erfurt przeprowadziła komparatystyczne badania dotyczące wykorzystania nowych mediów przez młodzież w Polsce i Niemczech.

plakat promujący szkolenie pt. "wizerunek w Internecie"

return to top