Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

VI edycja konferencji pn. „SpreadIT”

31.08.2018 - 15:23, update 05.11.2019 - 11:10
Editors: admin

W sobotę 8 września 2018 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 11b) odbędzie się VI edycja konferencji naukowej pn. „SpreadIT” poświęconej szeroko rozumianym zagadnieniom informatycznym. W programie wydarzenia zaplanowano trzy ścieżki tematyczne:

  • Software Architecture – w ramach której uczestnicy rozmawiać będą m.in. na temat mikroserwisów, analizy danych, monitoringu aplikacyjnego oraz praktycznej strony CQRS, ES i DDD i budowania stabilnego oprogramowania,
  • GameDev – poświęconej programowaniu rozrywki, ewolucjom kodu gry czy interakcjom jako fundamentom gier VR,
  • oraz Software Craftsmanship – dotyczącej m.in. efektywności programistów i deweloperów, a także planowania kariery w branży IT.
     

Ponadto podczas spotkania prowadzona będzie akcja charytatywna przez Fundację S.O.S dla Zwierząt, mająca na celu wsparcie działań na rzecz bezdomnych zwierząt.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Uniwersytet Śląski. Zgłoszenia biernego udziału w spotkaniu należy przesyłać do 31 sierpnia drogą elektroniczną za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: https://spreadit.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. Strona konferencji: https://spreadit.pl.

return to top