Go to main content

University of Silesia in Katowice

Wykład pt. „Polish-American Shared History – 100th Anniversary of Poland’s Independence”

02.02.2018 - 17:38, update 05.11.2019 - 11:18
Editors: admin

We wtorek 13 lutego 2018 roku o godz. 12.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach (ul. Bankowa 11a) prof. John Radzilowski z University of Alaska Southeast wygłosi wykład pt. „Polish-American Shared History – 100th Anniversary of Poland's Independence". Wydarzenie poświęcone będzie obchodom 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a także historii kontaktów polsko-amerykańskich. W programie spotkania, które poprowadzi Dan O. Hastings, attaché ds. kultury w Ambasadzie USA w Warszawie, zaplanowano także projekcję filmu pt. „From Poland with Love".

Zgłoszenia udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: konferencja@ciniba.edu.pl do 12 lutego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.ciniba.edu.pl.

Plakat wydarzenia: informacje o tytule wykładu i wykładowcy, miejscu i godzinie spotkania oraz program wydarzenia. Na białym tle znajduje się również grafika prezentująca połączone flagi polską i amerykańską z napisem: 100 lat.

 

return to top