Go to main content

University of Silesia in Katowice

Głosowanie na najlepszą przestrzeń publiczną województwa śląskiego

17.07.2018 - 10:30 update 05.11.2019 - 11:10
Editors: admin

Do końca lipca 2018 roku można oddawać głosy w plebiscycie publiczności zorganizowanym w ramach 19. edycji konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2018. Najpopularniejsza realizacja wśród biorących udział w głosowaniu zostanie uhonorowana nagrodą internautów. Do udziału w konkursie, organizowanym przez zarząd Województwa Śląskiego, zgłoszonych zostało 25 realizacji, w tym nowa siedziba Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego zlokalizowana w Katowicach przy ul. Pawła 6.

Głosy, które należy przyznać trzem wybranym inwestycjom, można oddawać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.npp.slaskie.pl.

Celem konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego jest nagrodzenie najciekawszych realizacji urbanistycznych i architektonicznych kształtujących przestrzeń publiczną województwa śląskiego i mających przyczynić się m.in. do promocji rozwoju i zmian jakościowych przestrzeni publicznej. Prace zgłaszane do konkursu oceniane są przez jury konkursowe – członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej. Oceny dokonają także internauci w ramach plebiscytu publiczności.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas konferencji organizowanej w ramach Forum Przestrzeni 17 października 2018 roku. Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie: www.npp.slaskie.pl.

Zdjęcia siedziby Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego
Nowa siedziba Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego nominowana w konkursie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2018
Fot. dr hab. Ryszard Czernow

return to top