Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

II edycja konferencji pt. „Silesia HR Trends 2016”

09.11.2016 - 17:40 update 05.11.2019 - 11:18
Editors: admin

W czwartek 24 listopada 2016 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (Katowice, plac Henryka Sławika i Józsefa Antalla 1) odbędzie się II edycja konferencji pt. „Silesia HR Trends 2016”. Spotkanie adresowane jest do studentów, absolwentów i pracowników szkół wyższych oraz do przedstawicieli biznesu, samorządu, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego. Partnerem wspierającym wydarzenie jest Uniwersytet Śląski.

W programie konferencji zaplanowano debaty i dyskusje z udziałem ekspertów, dotyczące zagadnień związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Przedstawiciele biznesu, samorządów, uczelni, agencji rekrutacyjnych i doradztwa personalnego oraz studenci dyskutować będą o bieżących zagadnieniach rynku pracy ze szczególnym uwzględnieniem  kwestii związanych z  edukacją, kooperacją międzysektorową i międzypokoleniową, optymalizacją procesów czy nowoczesnymi narzędziami wspierającymi zarządzanie obszarem HR.

Konferencji towarzyszyć będą Targi Pracy i Kariery, podczas których pracodawcy z regionu będą prezentować profil działalności firm oraz aktualne oferty pracy.

W programie wydarzenia przewidziano również spotkania młodych liderów w ramach projektu „EEC – Liderzy Przyszłości”, którego celem jest kreowanie i promowanie aktywnej postawy obywatelskiej oraz zwiększenie zaangażowania młodych osób w życie publiczne.

Konferencję „Silesia HR Trends 2016” zakończy gala wręczenia nagród w plebiscycie „TOP Pracodawcy Województwa Śląskiego”.

Organizatorem wydarzenia jest Grupa PTWP S.A., wydawca specjalistycznych czasopism i portali przemysłowo-biznesowych oraz organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: www.silesiahr.pl

Plakat konferencji

return to top