Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Kolejne spotkanie w ramach Klubu Myśli Ekologicznej

03.04.2017 - 16:36 update 05.11.2019 - 11:18
Editors: admin

W środę 5 kwietnia 2017 roku o godz. 17.30 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach odbędzie się kolejne spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego organizatorami są prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego oraz dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot.

W dyskusji panelowej pt. „Co z tym drzewami?” udział wezmą naukowcy z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego – dr hab. Anna Orczewska (botanik, ekolog lasu) oraz dr hab. Adam Rostański (botanik, prezes Polskiego Towarzystwa Botanicznego), a także mgr inż. Magdalena Biela, zastępca Dyrektora Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach, członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Drzew.

Klub Myśli Ekologicznej jest inicjatywą, która ma na celu propagowanie idei ekologicznych oraz prezentowanie osób wcielających te idee w życie. Spotkania organizowane w jego ramach mają inspirować, zachęcać do aktywności, wspierać oddolne inicjatywy oraz przyczyniać się do budowania kręgu osób angażujących się w pracę na rzecz przyrody i człowieka.

Zaproszenie na spotkanie (pdf)

Szczegółowe informacje na temat Klubu Myśli Ekologicznej dostępne są na stronie: www.klubmysliekologicznej.pl.

Plakat promujący spotkanie w ramach Klubu Myśli Ekologicznej

return to top