Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Międzynarodowa konferencja pt. „Miasta Kreatywne, Kreatywni Mieszkańcy, Kreatywne Przemysły, Rozwój po Kryzysie”

26.09.2016 - 16:07 update 05.11.2019 - 11:19
Editors: admin

Od 10 do 11 października 2016 roku w „Mieście Ogrodów” Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek (Katowice, plac Sejmu Śląskiego 2, sala nr 211) odbywać się będzie międzynarodowa konferencja pt. „Miasta Kreatywne, Kreatywni Mieszkańcy, Kreatywne Przemysły, Rozwój po Kryzysie”, której celem ma być wymiana doświadczeń w zakresie sieci miast kreatywnych UNESCO. W pierwszym dniu konferencji wystąpią przedstawiciele miast kreatywnych z całego świata oraz specjaliści z dziedziny edukacji muzycznej Saint-Etienne – miasta partnerskiego Katowic i UNESCO w dziedzinie designu. W drugim dniu konferencji odbędzie się „Katowice Music Summit – Światowa Konwencja Branży Muzycznej”.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia chęci udziału należy przesyłać drogą elektroniczną na adres e-mail: kreatywne@katowice.eu do 7 października.

Organizatorami konferencji są Dom Miasta Saint-Etienne, „Miasto Ogrodów” Instytucja Kultury im. Krystyny Bochenek i Urzędu Miasta Katowice. Jednym z partnerów jest Instytut Socjologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Formularz zgłoszeniowy (plik pdf)

Program konferencji (plik pdf)

Program konferencji pt. "Miasta kreatywne, kreatywni mieszkańcy..."

return to top