Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English
search
Logo European City of Science 2024

Program „Youth Forum Leaders”

30.03.2016 - 09:51 update 05.11.2019 - 11:19
Editors: admin

logo programu Youth Forum Leaders   Od 29 marca do 17 kwietnia 2016 r. trwa rekrutacja do programu „Youth Forum Leaders” – inicjatywy Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, współorganizowanej przez Fundację TDJ. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych, przedsiębiorczych osób, które nie ukończyły 30. roku życia (głównie studentów, absolwentów oraz przyszłych młodych przedsiębiorców), posiadających zdolności przywódcze i zainteresowanych ich pogłębianiem.

Program ma na celu rozwinięcie umiejętności liderskich, komunikacji w zespole, umiejętności negocjacyjnych i radzenia sobie w sytuacjach stresowych oraz swobody w wystąpieniach publicznych.  Udział w warsztatach w wielowymiarowy sposób będzie wspierać młodych liderów w budowaniu i rozwijaniu organizacji oraz ludzi w nich działających.

Program „Youth Forum Leaders” jest połączeniem praktycznych warsztatów oraz spotkań ze znanymi i inspirującymi osobami, liderami ze świata biznesu, dyplomacji, nauki oraz organizacji pozarządowych.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy do programu przyjmowane są poprzez formularz dostępny na stronie: http://bit.ly/YouthForumLeaders2016.

Szczegółowe informacje nt. programu znajdują się na stronie: www.youthforumleaders.pl.

plakat promujący program Youth Forum Leaders

return to top