Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English
search
Logo European City of Science 2024

Spotkanie w ramach projektu „Ekonomia na bank”

27.03.2017 - 16:19 update 05.11.2019 - 11:11
Editors: admin

Uniwersytet Śląski wraz z Bankiem PKO BP SA prowadzi projekt edukacyjny pt. „Ekonomia na bank”, którego głównym celem jest wsparcie studentów UŚ w rozwijaniu umiejętności w zakresie ekonomii i finansów, w tym korzystania z instytucji, usług oraz narzędzi finansowych.

W ramach projektu w czwartek 30 marca 2017 roku odbędzie się spotkanie, podczas którego przedstawiona zostanie tematyka pracy, zarówno pracy na etacie, jak i w ramach własnej działalności gospodarczej. Temat omówiony zostanie podczas wykładu połączonego z elementami warsztatów, który rozpocznie się o godz. 11.10 w sali sympozjalnej na Wydziale Nauk Społecznych.

Podczas spotkania będzie można porozmawiać z ekspertami kierującymi dużymi zespołami oraz z przedstawicielem działu HR. Będzie to okazja do uzyskania informacji dotyczących specyfiki pracy w dużej firmie, jej zalet oraz trudności, z jakimi się wiąże. Uczestnicy będą mogli zapytać o proces rekrutacji, przebieg rozmów kwalifikacyjnych, a także dowiedzieć się na co zwracają uwagę rekruterzy, czego można oczekiwać i co osiągnąć. Poruszony zostanie również temat związany z prowadzeniem własnej firmy i tego, jak radzić sobie z trudnościami oraz w jaki sposób kierować przedsięwzięciem.

Szczegółowe informacje na temat projektu „Ekonomia na bank” dostępne są na stronie: www.ekonomianabank.us.edu.pl.

Grafika promująca projekt

return to top