Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Trwają zapisy na Intensywne Warsztaty Maturalne 2018/2019

17.10.2018 - 17:14 update 05.11.2019 - 11:17
Editors: admin

Zespół Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów, działającego w ramach Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ, organizuje dla tegorocznych maturzystów Intensywne Warsztaty Maturalne. Innowacyjny projekt edukacyjny obejmuje 60 godzin ciekawych zajęć i kreatywnych ćwiczeń, które ułatwią zdanie egzaminu maturalnego.

W ramach programu prowadzone są warsztaty przygotowujące do egzaminu maturalnego z języka polskiego i matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz historii, wiedzy o społeczeństwie, biologii i chemii na poziomie rozszerzonym. Wykwalifikowana kadra uniwersytecka i najlepsi nauczyciele z regionu wykorzystują nowoczesne metody dydaktyczne i cyfrowe narzędzia, aby jak najlepiej przygotować uczniów do tegorocznej matury. Zajęcia prowadzone w maksymalnie dziesięcioosobowych grupach gwarantują intensywną pracę dostosowaną do potrzeb każdego z uczestników.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie: www.maturzysta.us.edu.pl.

Briefing prasowy dotyczący inicjatywy odbędzie się 18 października 2018 roku o godz. 10.00 na deptaku przed budynkiem rektoratu Uniwersytetu Śląskiego.

Grupa młodzieży uczy się, dyskutuje i śmieje się

return to top