Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Wolontariat podczas VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

19.05.2016 - 13:08 update 05.11.2019 - 11:19
Editors: admin

Od 10 do 12 października 2016 roku w Katowicach odbywał się będzie VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw – wydarzenie, które już na stałe zapisało się w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych.

Forum Młodych Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach zachęca studentów oraz absolwentów do udziału w Kongresie w roli wolontariuszy. Współpraca w organizacji międzynarodowego wydarzenia pozwoli zdobyć doświadczenie związane z przygotowywaniem imprezy na tak dużą skalę. Wolontariusze będą mogli uczestniczyć w szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich oraz konwersacjach (język angielski, język rosyjski), otrzymają również certyfikat potwierdzający pracę jako wolontariusz podczas wydarzenia. Wolontariat to nie tylko ciekawe wyzwania i praca w zróżnicowanym środowisku, ale również możliwość uczestnictwa w imprezach towarzyszących i nawiązania cennych kontaktów i nowych znajomości.

Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną do 19 czerwca 2016 roku, formularz znajduje się na stronie: http://bit.ly/wolontariat_VIEKMSP. Zapisy prowadzone są w ramach dwóch grup: organizacyjnej i językowej – wymagana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i/lub innych języków w stopniu min. B2.

Dodatkowe informacje dostępne są na Facebooku i u koordynatora projektu: Kamil Nocoń, knocon@rig.katowice.pl.

Plakat promujący wolontarian podczas VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw

return to top