Go to main content

University of Silesia in Katowice

X edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora Uniwersytetu Śląskiego

01.03.2018 - 17:57 update 05.11.2019 - 11:17
Editors: admin

Wyróżnienia JM Rektora dla najlepszych studentów, doktorantów, słuchaczy Uniwersytetu Śląskiego Dzieci, Uniwersytetu Śląskiego Młodzieży, Uniwersytetu Śląskiego Maturzystów i Uniwersytetu Trzeciego Wieku UŚ jest jedną z form promowania aktywnego studiowania, twórczych postaw oraz działań na rzecz środowiska akademickiego i społecznego. Celem konkursu jest wyłonienie osób wykazujących się zaangażowaniem, wytrwałością i pomysłowością w działalności naukowej i popularnonaukowej, społecznej czy kulturalnej, osób w szczególny sposób inicjujących i wspierających życie studenckie, a także posiadających nietuzinkowe osiągnięcia artystyczne bądź sportowe.

Termin zgłaszania wniosków upływa 4 kwietnia 2018 roku. Tegoroczna, jubileuszowa edycja konkursu Wyróżnień JM Rektora UŚ wpisuje się w obchody 50-lecia istnienia uczelni. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.wyroznienia.us.edu.pl.

w barwach tęczowych plakat promujący wyróżnienia JM Rektora UŚ z herbem UŚ, informacją nt. daty przesyłania zgłoszeń i informacją nt. tego, co jest wyrożnanie

return to top