11.04.2016 - 17:00, aktualizacja 05.11.2019 - 11:19
Redakcja: admin

30 maja 2016 r. w sali Rady Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się III Ogólnopolskie Logopedyczne Seminarium Naukowe pt. „Kompleksowa diagnoza i terapia osób z zaburzeniami mowy”.

Logopedyczne Seminarium Naukowe jest kolejnym projektem realizowanym w ramach działań promujących śląską logopedię, ale nie tylko. Tym razem w centrum zainteresowań znajdzie się problematyka kompleksowej diagnozy i terapii logopedycznej. W konsekwencji wśród prelegentów znajdą się eksperci z różnych dyscyplin: logopedzi, lekarze, pedagodzy. Spotkanie będzie również okazją do naukowej dyskusji, w której wezmą udział zaproszeni wykładowcy, w tym młodzi naukowcy.

Zgłoszenia przyjmowane są do 15 maja 2016 roku. Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie drogą elektroniczną, a udział w seminarium musi być potwierdzony przez organizatora z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: seminarium@konferencjalogopedyczna.pl. Uczestnicy seminarium otrzymają zaświadczenia o udziale w seminarium.

Szczegółowe Informacje dotyczące seminarium dostępne są na stronach:  www.konferencjalogopedyczna.pl oraz www.fil.us.edu.pl/ijp.

Formularz zgłoszeniowy (plik doc)

Program seminarium (plik pdf)