Nabór na kurs języka chińskiego 2023/2024

13.09.2023 - 12:16, aktualizacja 04.10.2023 - 08:51
Redakcja: OO

Centrum Języka i Kultury Chińskiej Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach rozpoczyna zapisy na kurs języka chińskiego w semestrze zimowym w roku akademickim 2023/2024. Zgłoszenia przyjmowane są od 12 września do 2 października 2023 roku.

Kurs jest skierowany do wszystkich chętnych osób z całej Polski i świata. Aby móc zapisać się na zajęcia, należy być osobą pełnoletnią lub osobą, która ukończyła 16 lat i złożyła zgodę rodzica albo opiekuna prawnego na udział w kursie. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: docs.google.com. Zapisy za pośrednictwem maila czy portalu Facebook nie będą brane pod uwagę. Potwierdzenie zgłoszenia do grupy oraz informacja na temat uiszczenia jednorazowej opłaty rekrutacyjnej w wysokości 90 zł zostaną przekazane drogą mailową.

Kurs w semestrze zimowym rozpocznie się 9 października 2023 roku, a skończy się 28 stycznia 2024 roku. Zajęcia trwają 1,5 godziny i odbywają się raz w tygodniu – stacjonarnie na Wydziale Humanistycznym UŚ w Katowicach przy ulicy Uniwersyteckiej 14 w sali A.014 oraz online na platformie Zoom.

Osoby zainteresowane mogą zapisywać się do grup na różnych poziomach: od A0 do A3, a także do grupy zaawansowanej. Zajęcia od A0 do A3 będą prowadzone przez lektorki polsko- i anglojęzyczne, natomiast lekcje w grupie zaawansowanej będą prowadzone w całości po chińsku.

Szczegółowe informacje znajdują się na Facebooku.

Harmonogram kursu