[ONLINE] Warsztaty z prof. Bertramem Gawronskim z University of Texas w Austin

01.06.2021 - 09:39, aktualizacja 09.07.2021 - 08:46
Redakcja: AJS
Tagi: Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki, Metropolitan Science and Assistance Support Fund

Uniwersytet Śląski w Katowicach gościć będzie prof. Bertrama Gawronskiego z University of Texas w Austin (USA), który poprowadzi warsztaty „Modelowanie wielomianowe na przykładzie podejmowania decyzji moralnych”.

Spotkanie zostało zaplanowane na 13 lipca 2021 r. (wtorek) w godz. 14.00–19.00. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z metodami statystycznymi wykorzystywanymi w badaniach nad modelem CNI (modelowanie wielomianowe na przykładzie podejmowania decyzji moralnych).

Prof. Bertram Gawronski jest współautorem tego modelu, a prezentowana metoda ta jest jedną z nowszych na świecie w prowadzeniu badań naukowych. W ramach modelu bada się, na ile ludzie są wrażliwi na normy moralne, na konsekwencje działań lub też czy mają tendencję do niepodejmowania decyzji moralnych.

Uczestnicy warsztatów otrzymają certyfikat udziału w szkoleniu. W razie potrzeby szkolenie będzie tłumaczone. Informacje o tym, jak się przygotować zostaną wysłane zarejestrowanym osobom.

Link do rejestracji: https://forms.gle/5ZeMW3zAVnAW8MC76.

Logo Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii

Projekt „Podejmowanie decyzji moralnych (Moral decision making)” został dofinansowany przez Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię w ramach Programu „Metropolitalny Fundusz Wspierania Nauki” w latach 2019–2022. Kwota dofinansowania wyniosła 70 587 zł.