• Polish

ICRK | Wywiady z cyklu „C4RE talks” w formie e-booków

07.07.2023 - 12:09 aktualizacja 07.07.2023 - 13:34
Redakcja: MK

Na kanale YouTube Interdyscyplinarnego Centrum Rozwoju Kadr UŚ opublikowane zostały kolejne wywiady z cyklu „C4RE talks” ze specjalistami zajmującymi zarządzaniem kompetencjami w uniwersytetach i instytucjach badawczych. Dodatkowo przygotowane zostały e-booki zawierające treść tych wywiadów w formatach pdf i epub. Można w nich znaleźć m.in. odpowiedzi na następujące pytania: jak osiągnąć sukces jako lider zespołu badawczego, jakie rozwiązania wprowadzać w ramach uczelni, aby wzmacniać kluczowe kompetencje pracowników naukowych, a także jakie kompetencje rozwijać, gdy pełni się rolę badacza. Wywiady i e-booki zostały zrealizowane w ramach konkursu „Widzialność Centrów Badawczych – II edycja” Inicjatywy Doskonałości Badawczej UŚ.

Napis C4RE talks

• Prof. Visente Martinez Tur, University of Valencia
    C4RE talks | Competence of managing a research team:

• Prof. Matias Pulópulos Tripiana, Department of Experimental Clinical and Health Psychology at Ghent University
    C4RE talks | University support for building researcher competence

• Prof. Corinna Peifer, Department of Psychology at the University of Lübeck
    C4RE talks | Competencies that determine the scientific success of a researcher

• Prof. Richard Griffith, Institute for Cross Cultural Management of Florida Institute of Technology
    C4RE talks | Organisational competences and the success of the research team