Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

XI Konferencja Adeptów Fizjologii pt. „Adepci Fizjologii – Łączy Nas Pasja”

30.03.2022 - 14:41 aktualizacja 30.03.2022 - 14:41
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: adepci fizjologii, biologia, biotechnologia, farmacja, fizjologia, konferencja, medycyna, weterynaria, zwierzęta
W imieniu Olsztyńskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Fizjologicznego, Katedry Anatomii i Fizjologii Zwierząt Wydziału Biologii i Biotechnologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w XI Konferencji Adeptów Fizjologii pt. „Adepci Fizjologii – Łączy Nas Pasja”, która odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2022 r. w Olsztynie.

Misją tej cyklicznie organizowanej Konferencji jest stworzenie uczestnikom interdyscyplinarnego forum umożliwiającego zaprezentowanie dokonań, nowych koncepcji naukowych i twórczych związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem organizmu ludzkiego i zwierzęcego. Program obejmuje zróżnicowane tematycznie sesje naukowe (wystąpienia ustne, jak i plakatowe).

Obecnie na stronie Konferencji widnieje informacja o zamknięciu wczesnej rejestracji 31 marca, ale zostanie ona przedłużona do 15 kwietnia br.

Więcej informacji na stronie internetowej konferencji. Zachęcamy również do śledzenia wydarzenia na Facebooku.