Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

ERASMUS+ 2022/2023 – Ogłoszenie dot. naboru wyjazdów stypendialnych dla studentów WNP

01.04.2022 - 10:05 aktualizacja 01.04.2022 - 10:05
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: erasmus plus, erasmus+, nabór, stypendium, wyjazd, wymiana studencka
Serdecznie namawiamy  Państwa do wzięcia udziału w wyjazdach w terminie od 1.06.2022 do 30.09.2023:

•  w celu realizacji studiów w zagranicznej uczelni – SMS

Rekrutacja będzie trwać od 3.04.2022 do 23.04.2022.

Propozycje wyjazdowe są dostępne od 23.04.2022 na stronie USOSWeb w zakładce „Wymiana studencka”.

Wniosek aplikacyjny składa się w zakładce „Wymiana studencka” online, a do koordynatora należy dosłać dokument pdf potwierdzający znajomość języka angielskiego.

• w celu realizacji praktyki  w zagranicznej instytucji – SMP

Rekrutacja kandydatów na praktyki ma charakter ciągły i trwa do wyczerpania środków finansowych.

Potwierdzeniem zakwalifikowania kandydata jest indywidualny program praktyki podpisany przez Wydziałowego Koordynatora Erasmus plus i Dziekana lub Prodziekana Wydziału Nauk Przyrodniczych.

Realizacja praktyki: musi zostać rozpoczęta i zakończona między 1.06.2022 r. a 30.09.2023.

NIEZBĘDNE DOKUMENTY

Studenci Instytutów: Nauk o Ziemi oraz  Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej kontaktują się w sprawie załatwienia formalności związanych z rekrutacją drogą mailową pod adresem: jolanta.burda@us.edu.pl, a studenci Instytutu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska – pod adresem: alina.kafel@us.edu.pl.

Szczegółowe zasady naboru i udziału w studiach lub praktykach są na stronach: www.erasmus.us.edu.pl; oraz Instytutu: https://us.edu.pl/instytut/ibbios/nauka/wymiana-akademicka/.

Jolanta Burda i Alina Kafel

Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus plus.