Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

XIII Ogólnopolska Konferencja „Flawonoidy i ich zastosowanie”

12.05.2022 - 10:20 aktualizacja 12.05.2022 - 10:20
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: biochemia, biologia, flawonoidy, konferencja, pochodne flawonoidów
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „FLAWONOIDY I ICH ZASTOSOWANIE”, organizowanej przez Politechnikę Rzeszowską wspólnie z Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach i Polskim Towarzystwem Chemicznym – Oddział w Rzeszowie.

Konferencja  odbędzie się w dniach 8-9.09.2022 roku w Łańcucie (ok. 10 km od Rzeszowa). Rejestracja uczestników poprzez stronę internetową konferencji do 30 czerwca 2022 r.

Opłaty konferencyjne (cena nie obejmuje kosztu noclegów; dla uczestników konferencji noclegi w promocyjnej cenie):

• czynny udział: 805 zł,
  • czynny udział dla doktorantów i studentów: 750 zł,
  • bierny udział (osoby nie prezentujące prac lub osoby towarzyszące): 700 zł.

Jeden uczestnik może zgłosić maksymalnie dwie prezentacje. W ramach opłaty przewidziana jest publikacja jednego artykułu w wydanej w najbliższym roku recenzowanej monografii poświęconej flawonoidom.

Więcej informacji w załączonym poniżej komunikacie oraz na stronie konferencji: https://flawonoidy.prz.edu.pl/.