Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Lato z przyrodą w Uniwersytecie Śląskim!

01.07.2022 - 14:39 aktualizacja 01.07.2022 - 14:39
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: edukacja, lato, półkolonie, przyroda, wakacje, warsztaty, zajęcia dla dzieci
Uniwersytet Otwarty w Uniwersytecie Śląskim oraz Wydział Nauk Przyrodniczych UŚ zapraszają dzieci w wieku 7-13 lat w podróż do fascynującego świata nauk przyrodniczych.

W czasie tygodniowych warsztatów poznacie sekretne życie pająków i owadów, które żyją na terenie kampusu UŚ, tajniki kolorowych warzyw oraz prawdę o tym, czy trzeba je jeść. Dowiecie się także jak działa nasz wzrok, czy można wierzyć zmysłom i jakie sekrety skrywa ludzki mózg. Na koniec wspólnie odpowiemy na pytanie dlaczego drzewa są tak wyjątkowe, a Wy wcielicie się w rolę prawdziwych odkrywczyń i odkrywców!

Do wyboru trzy terminy: 4 do 8 lipca, 11 do 15 lipca oraz 18 do 22 lipca!
Warsztaty odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 15:00 na Wydziale Nauk Przyrodniczych w Katowicach (przy ul. Bankowej 9).

Koszt udziału w warsztatach: 790 zł (cena obejmuje udział w warsztatach, materiały oraz posiłek i napoje)

Spis tematów poszczególnych zajęć oraz linki do formularzy w pliku poniżej.

W każdej z grup przewidujemy tylko 13 miejsc! Zapraszamy do zapisów.

Plik: Zaproszenie na „Lato z przyrodą w Uniwersytecie Śląskim!”