Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Wynik konkursu o stypendium naukowe dla doktoranta w projekcie pt. „Ocena tolerancji zasolenia w kształtowaniu zmienności i specjacji u modelowych traw rodzaju Brachypodium”.

26.09.2022 - 08:27 aktualizacja 26.09.2022 - 08:27
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: doktorant, konkurs, narodowe centrum nauki, opus 22, stypendium

Wynik konkursu o stypendium naukowe dla doktoranta w projekcie pt. „Ocena tolerancji zasolenia w kształtowaniu zmienności i specjacji u modelowych traw rodzaju Brachypodium” finansowanego ze środków Narodowego Centrum Nauki, w ramach programu OPUS 22 na podstawie umowy nr 2021/43/B/NZ8/00435 realizowanego
w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, Wydziału Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W wyniku przeprowadzonego konkursu o stypendium naukowe dla doktoranta, finansowanego w ramach projektu NCN nr um. 2021/43/B/NZ8/00435, Komisja Konkursowa wyłoniła laureata w osobie mgr Hilke Wittocx.