Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Noc Biologów 2023 na UŚ – I komunikat

05.12.2022 - 09:30 aktualizacja 05.12.2022 - 09:32
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: dyskusje, noc biologów, warsztaty, woda, wydarzenie, wykłady
grafika promująca Noc Biologów 2023

Szanowni Państwo,

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w XII edycji wydarzenia popularnonaukowego „Noc Biologów”. Odbędzie się ono w piątek 13 stycznia 2023 w Instytucie Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmi „Woda – źródło życia – teraźniejszość i przyszłość”. Jest nam tym bardziej miło, gdyż w tym roku, podobnie jak przed pandemią, możemy Państwa zaprosić na spotkanie twarzą w twarz w murach naszego Instytutu.

 

Drodzy Goście,

W ramach wydarzenia, które rozpoczyna się o godzinie 15:00, będziecie mogli wziąć udział w serii spotkań naukowych z naukowcami naszego Instytutu realizowanych w konwencji popularnonaukowych wykładów, warsztatów i dyskusji. Dodatkowo, dla dzieci i młodzieży przewidziane są liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. A wszystko po to, by umożliwić szerszej publiczności zapoznanie się z aktualnymi koncepcjami i trendami badawczymi, którymi żyje świat nauki, a które chcemy zaprezentować w prosty i przystępny dla każdego z odbiorców sposób.

 

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia https://fb.me/e/3btwqhlEi na portalu Facebook https://www.facebook.com/WydzialNaukPrzyrodniczychUS jak również na stronie Wydziału Nauk Przyrodniczych https://us.edu.pl/wydzial/wnp/ oraz Instytutu Biologii Biotechnologii i Ochrony Środowiska https://us.edu.pl/instytut/ibbios/  Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Ogólnopolskiej Nocy Biologów!

 

Z wyrazami szacunku

dr hab. Agata Daszkowska-Golec, prof. UŚ

Prodziekan ds. Promocji Badań i Umiędzynarodowienia

Wydziału Nauk Przyrodniczych

     oraz

dr Magdalena Noszczyńska i dr Łukasz Chajec

Koordynatorzy Nocy Biologów 2023
wraz z Komitetem Organizacyjnym.

 

return to top