Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Warsztaty EMBO Laboratory Leadership Course

15.11.2023 - 08:15 aktualizacja 15.11.2023 - 08:15
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: biologia molekularna, EMBO, kierowanie laboratorium, leadership, szkolenie, warsztaty
Instytut Nauk Biologicznych UMCS ma zaszczyt zaprosić na prestiżowe i renomowane na całym świecie warsztaty zatytułowane „EMBO Laboratory Leadership Course” organizowane we współpracy z Europejską Organizacją Biologii Molekularnej (EMBO) i służące wspieraniu doskonałości w nauce.

Kurs jest bezpłatny i odbędzie się w dniach 19-21.03.2024 r. w Lublinie w przestrzeniach ECOTECH COMPLEX.

Warsztaty dedykowane są dla osób ze stopniem naukowym doktora reprezentujących nauki o życiu i pochodzących z polskich jednostek badawczych i uniwersyteckich.

Kurs będzie prowadzony w języku angielskim przez trenerów zasocjowanych z EMBO. Rekrutacja na wydarzenie rozpocznie się 20.11.2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej informacji znajdą Państwo w załączonym pliku (ogłoszenie) oraz na stronie internetowej wydarzenia: embo.umcs.pl.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.

EMBO Laboratory Leadership Course – ogłoszenie (eng) [pdf]