Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Oferta pracy: stypendysta w projekcie SONATA-BIS10

29.02.2024 - 12:29 aktualizacja 29.02.2024 - 12:34
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: konkurs, oferta, projekt, sonata-bis, staż, student
Wydział Nauk Przyrodniczych poszukuje otwartego, niezależnego i zmotywowanego stypendysty, który będzie miał możliwość udziału w projekcie badawczym mającym na celu zrozumienie podstaw molekularnych odpowiedzi na stres jęczmienia jarego w kontekście funkcji kompleksu wiążącego czapeczkę RNA (CBC).

Badania będą prowadzone w ramach projektu NCN: SONATA-BIS10 pt. „QUEST: W poszukiwaniu genotypu jęczmienia przystosowanego do zmian klimatycznych – wielowymiarowa analiza genomiczna funkcji kompleksu CBC w sygnalizacji ABA“ [2020/38/E/NZ9/00346] pod kierownictwem dr hab. Agaty Daszkowskiej-Golec, prof. UŚ (opis projektu).

 

Więcej szczegółów, wymagania i obowiązki w pliku [pdf].

 

Kandydat powinien również wziąć pod uwagę, że warunkiem obligatoryjnym w niniejszym konkursie jest dalsze aplikowanie do Szkoły Doktorskiej UŚ w 2024 roku. Więcej informacji: https://us.edu.pl/szkola-doktorska/rekrutacja-na-rok-akademicki-2024-2025/.

Dokumenty (CV, list motywacyjny) należy złożyć do 11 marca 2024 na adres e-mail: agata.daszkowska@us.edu.pl. W razie pytań, przed formalnym złożeniem wniosku, proszę się kontaktować z kierownikiem projektu na powyższy adres e-mail.

img
return to top