Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej – mgr Żaneta Gieroń

03.10.2023 - 11:06, aktualizacja 03.10.2023 - 11:06
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: akumulacja metali ciężkich, doktorat, obrona doktorska, postępowanie awansowe, rozprawa doktorska

Dyrektor Instytutu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego i Komisja Doktorska powołana w postępowaniu w sprawie nadania stopnia doktora mgr Żanecie Gieroń
uprzejmie zawiadamiają,
że dnia 14.11.2023 r. o godz. 09:00
w Auli Wydziału Nauk Przyrodniczych (s. 126) przy ul. Bankowej 9 w Katowicach

odbędzie się Publiczna Obrona Rozprawy Doktorskiej
w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych,

w dyscyplinie nauki biologiczne

Mgr Żanety Gieroń

pt.: „Tolerancja i akumulacja metali ciężkich u Arabidopsis arenosa – badania terenowe i laboratoryjne nad mechanizmami hyperakumulacji”.

Promotor:
Dr hab. Eugeniusz Małkowski, prof. UŚ (Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, Wydział Nauk Przyrodniczych, Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Promotor pomocniczy:
Dr Krzysztof Sitko (Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska, Wydział Nauk Przyrodniczych, Uniwersytet Śląski w Katowicach)

Recenzenci:
Dr hab. Ewa Muszyńska-Sadłowska (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Warszawa)
Dr hab. Aneta Słomka, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie)
Dr hab. Małgorzata Wójcik, prof. UMCS (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie)

Rozprawa doktorska wraz ze streszczeniem oraz recenzje dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Śląskiego www.bip.us.edu.pl.

Dokumenty:

Ogłoszenie o publicznej obronie rozprawy doktorskiej mgr Żanety Gieroń