Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Tydzień Mózgu 2023

09.03.2023 - 16:42, aktualizacja 09.03.2023 - 16:42
Redakcja: Ewelina Malinowska
Tagi: kognitywistyka, mózg, neurologia, psychologia, tydzień mózgu

W dniach 13-18 marca 2023 już po raz trzynasty będzie można wziąć udział w obchodach Tygodnia Mózgu organizowanych przez UŚ. Wykłady popularnonaukowe w tematach z zakresu neurobiologii, kognitywistyki i psychologii odbywać się będą zarówno w formie hybrydowej.

Zwolenników formy stacjonarnej zapraszamy do auli B.1.1 budynku Wydziału Humanistycznego UŚ (ul. Uniwersytecka 4 w Katowicach), z kolei transmisje online dostępne będą na fanpage'u na Facebooku oraz na kanale YouTube.

Program oraz więcej szczegółów na Facebookowej stronie wydarzenia.

Organizatorzy: mgr Sylwia Butkiewicz (Uniwersytet Jagielloński w Krakowie) oraz mgr Bartosz Baran, dr Jacek Francikowski, dr Witold Marzęda, dr Karina Maciejewska (Uniwersytet Śląski w Katowicach).

Współorganizatorzy: Koło Naukowe Do Góry Mózgami UŚ i Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych UJ.