Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

i  III Komisja d/s Przeprowadzania Przewodów Doktorskich WNP IBBiOŚ

Uniwersytetu Śląskiego uprzejmie zawiadamiają,

że dnia 16.10.2020 r. o godz. 13:00

w formie zdalnej odbędzie się

Publiczna  Obrona  Rozprawy  Doktorskiej

w dziedzinie nauk ścisłych i przyrodniczych,

w dyscyplinie nauki biologiczne

Mgr Małgorzaty Grzyb

pt.: „Cytomorfologiczne i fizjologiczne przemiany leżące u podstaw nabywania embriogenicznej kompetencji przez eksplantaty paproci drzewiastej Cyathea delgadii Sternb.”

(przewód doktorski wszczęty w dziedzinie nauk biologicznych dyscyplinie biotechnologia)

której transmisja będzie dostępna pod adresem https://youtu.be/3GcFkairvRw

Promotor:

Prof. dr hab. Anna Mikuła (Polska Akademia Nauk Ogród Botaniczny – Centrum Zachowania Różnorodności Biologicznej w Powsinie)

Promotor pomocniczy:

Dr Justyna Wróbel-Marek (Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Uniwersytet Śląski

w Katowicach)

Recenzenci:

Dr hab. Agnieszka Bagniewska-Zadworna, prof. UAM (Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu)

Prof. dr hab. inż. Iwona Żur  (Instytut Fizjologii Roślin im. Franciszka Górskiego PAN w Krakowie)

Rozprawa doktorska wraz ze streszczeniem i recenzjami znajduje się do wglądu na stronie  Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej w Katowicach. oraz  na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Uniwersytetu Śląskiego www.bip.us.edu.pl

Dokumenty: