Instytut Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska

Zapraszamy do publikowania w numerze specjalnym International Journal of Molecular Sciences pt. „Plant Cell and Organism Development” – termin do 31.01.2021

10.09.2020 - 09:31, aktualizacja 25.09.2020 - 07:41
Redakcja: Maciej Bisaga

Plant Cell and Organism Development

Robert Hasterok & Alexander Betekhtin

International Journal of Molecular Sciences

DOI: https://dx.doi.org/10.3390/ijms21165636

Streszczenie artykułu:

Niniejszy artykuł jest podsumowaniem i streszczeniem pierwszej edycji specjalnej kolekcji tematycznej prac naukowych, również zatytułowanej Plant Cell and Organism Development, która ukazała się w International Journal of Molecular Sciences pod redakcją prof. dr. hab. Roberta Hasteroka i dr. Alexandra Betekhtina z Zespołu Cytogenetyki i Biologii Molekularnej Roślin. W skład kolekcji weszło 38 recenzowanych publikacji, 29 oryginalnych i dziewięć przeglądowych w tym kilka prac autorstwa pracowników Instytutu Biologii, Biotechnologii i Ochrony Środowiska Wydziału Nauk Przyrodniczych.

W związku z pozytywnym przyjęciem i dużym zainteresowaniem międzynarodowej społeczności naukowej, otwarta została kolejna edycja tego Special Issue: Plant Cell and Organism Development 2.0 z terminem nadsyłania prac do 31 stycznia 2021 r. Zapraszamy do publikowania.

pliki do pobrania:

Hasterok_2020.pdf