Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Fizyki im. Augusta Chełkowskiego
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Możliwość pracy w wybranych Zespołach Badawczych dla studentów – semestr letni 2023/24

16.02.2024 - 12:59 aktualizacja 16.02.2024 - 12:59
Redakcja: agnieszka jankowska 45315

Szanowni Państwo

przypominamy że aby umożliwić od pierwszego roku osobom studiującym na kierunku fizyka, fizyka medyczna, biofizyka, mikro- i nanontechnologia bezpośredni kontakt z prowadzonymi w Instytucie Fizyki badaniami naukowymi, oferujemy – od drugiego semestru studiów – udział w pracach wybranych Zespołów Badawczych działających w Instytucie.

   Dla pięciu osób z najlepszymi wynikami w poprzednim semestrze (semestrze zimowym roku akad. 2023/24) na wymienionych wyżej kierunkach, biorących udział w pracach Zespołów, Dyrekcja Instytutu oferuje możliwość sfinansowania udziału w prowadzonych pracach badawczych w formie umów o dzieło (brutto 1200 PLN/ miesiąc).

   Maksymalna długość stażu to 4 miesiące (marzec – czerwiec 2024). Staż może się rozpocząć nie później niż 1 czerwca br. Udział w takim płatnym stażu nie ogranicza możliwości starania się o stypendia naukowe dostępne w Uniwersytecie Śląskim.

 

   Zgłoszenie proszę przesyłać drogą mailową na adres: sebastian.pawlus@us.edu.pl (i do wglądu do proponowanego Opiekuna w Zespole) do dnia 23 lutego br.

return to top