Instytut Historii

Zaproszenie: prof. dr hab. Aleksandra Skrzypietz podczas Akademickiego Tygodnia Książki w Cinibie (Katowice, 01.12.23)

27.11.2023 - 17:16 aktualizacja 27.11.2023 - 17:16
Redakcja: dawidmadziar

W dniach 27 listopada do 1 grudnia w gmachu Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka – Ciniba odbędzie się Akademicki Tydzień Książki (ATK). Jest to święto książki naukowej, a szczególnie publikacji pracowników i pracowniczek Uniwersytetu Śląskiego, wydanych w Wydawnictwie Uniwersytetu Śląskiego.

Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji: warsztaty, debaty, spotkania z autorami. W ramach tegorocznej edycji ATK – 1 grudnia w godz. 13.30 – 15.00 odbędzie się spotkanie z prof. dr hab. Aleksandrą Skrzypietz z naszego Instytutu pt. „Królowe oczernione, skrzywdzone, zapomniane”.

Szczegółowy program ATK: LINK