Instytut Nauk o Sztuce

Stypendium MEiN dla dra Oskara J. Rojewskiego

06.07.2023 - 14:44 aktualizacja 06.07.2023 - 14:47
Redakcja: am

Po raz osiemnasty przyznane zostały stypendia Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców. Miło nam poinformować, że wśród 230 laureatów znalazł się dr Oskar J. Rojewski z Instytutu Nauk o Sztuce i Wydziału Humanistycznego UŚ.

W tegorocznej edycji konkursu wpłynęło 1828 wniosków o przyznanie stypendium w ramach wszystkich 51 dyscyplin naukowych i artystycznych. Poddane zostały ocenie przez zespół doradczy, który brał pod uwagę m.in. publikacje naukowe lub dzieła artystyczne, a także praktyczne zastosowania wyników prowadzonych przez wnioskującego badań naukowych lub prac rozwojowych.

Z pełną listą wyróżnionych można zapoznać się na stronie MEiN.

logo MEiN: napis Ministerstwo Edukacji i Nauki, obok z lewej strony orzeł biały w koronie, pod napisem pasek w kolorach flagi Polski