Secret UŚ – poznaj sekrety Uniwersytetu Śląskiego!

12.03.2021 - 11:45 aktualizacja 12.03.2021 - 16:26
Redakcja: OO

Wszyscy cudzoziemcy uczący się języka polskiego (nie tylko na Uniwersytecie Śląskim) mają okazję wziąć udział w grze „Escape Room – edycja uniwersytecka”. Gra stanowi element projektu Secret UŚ, którego celem jest przybliżenie osobom uczącym się języka polskiego interesujących faktów na temat Uniwersytetu Śląskiego oraz miast akademickich, gdzie znajdują się kampusy uczelni. Równolegle projekt umożliwia naukę języka polskiego i poszerzenie wiedzy o Polsce.

Gra odbędzie się online na platformie Zoom. Obowiązują zapisy. Szczegóły, w tym harmonogram oraz formularz rejestracyjny, dostępne są na stronie: us.edu.pl/secret-us.

Projekt Secret UŚ jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach Programu Promocja Zagraniczna.

Logo Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej

grafika promująca projekt: napis „SECRET UŚ – Poznaj sekrety Uniwersytetu Śląskiego”, u góry fragment USiołka, po prawej dinozaur

Grafika promująca projekt Secret UŚ