Szkoła Doktorska

Doktorat wdrożeniowy - realizacja projektów badawczych dla przemysłu i społeczeństwa

Wydział Nauk Przyrodniczych, Instytut nauk o Ziemi, Sosnowiec, ul. Będzińska 62, pok. 1106

25 maja 2023 r., godz. 17:00-17:20

mgr Piotr Sosnowski: „Opracowanie indeksu ryzyka wystąpienia wybranych zagrożeń naturalnych na podstawie petrograficznych obserwacji mikroskopowych węgli kamiennych dla zautomatyzowanych procesów harmonogramowania eksploatacji w oparciu o model 3D złoża”

25 maja 2023 r., godz. 17:30-17:50

mgr Agnieszka Chećko: „Adaptacja metod badań jakościowych przestrzeni urbanistycznej na potrzeby przywracania funkcji użytkowych obszarom po eksploatacji”

25 maja 2023 r., godz. 18:00-18:20

mgr Sebastian Kuś: „Budowa i implementacja systemu wczesnego ostrzegania o zagrożeniach środowiskowych”

Opiekun seminarium: dr hab. Iwona Jelonek, prof. UŚ

img

Seminarium odbywa się w ramach cyklu seminariów obszarowych doktorantów Szkoły Doktorskiej w roku akademickim 2022/2023. Do uczestnictwa w seminariach zapraszamy całą społeczność akademicką.
Więcej: https://us.edu.pl/szkola-doktorska/seminaria-obszarowe/