Szkoła Doktorska

Seminarium interdyscyplinarne: technologia i cywilizacja - prawo wobec współczesnych wyzwań ludzkości

Wydział Prawa i Administracji, ul. Bankowa 11B, Katowice, pok. 1.14

1 lutego 2023 r., godz. 16.30

mgr Maciej Marcinowski-Prażmowski: „Aspekty praktyczne i metodologiczne zastosowania sztucznych sieci neuronowych w kryminalistyce, na przykładzie badań pismoznawczych”

1 marca 2023 r.,  godz. 16.30

mgr Karolina Prażmowska-Marcinowska: „Cultural Rights of the Indigenous Peoples of the Arctic Region v. Climate Change. Challenges for International Justice”

15 marca 2023 r.,  godz. 16.30

mgr Robert Łasa: „Ochrona infrastruktury krytycznej przed cyberatakiem podczas konfliktu zbrojnego”

22 marca 2023 r.,  godz. 16.30

mgr Klaudia Kofin-Brończyk: „Dyskryminacja genetyczna jako problem prawny”

Opiekun seminarium: dr Dominika Iwan-Sojka

img

Seminarium odbywa się w ramach cyklu seminariów obszarowych doktorantów Szkoły Doktorskiej w roku akademickim 2022/2023. Do uczestnictwa w seminariach zapraszamy całą społeczność akademicką.
Więcej: https://us.edu.pl/szkola-doktorska/seminaria-obszarowe/