Wydział Nauk Przyrodniczych

Wykład otwarty w ramach Fast Track Grants 2.0

15.09.2021 - 14:22 aktualizacja 15.09.2021 - 14:22
Redakcja: szczepansamulewicz

Zapraszamy na wykład Profesora Luisa Mur’a z Institute of Biological, Environmental and Rural Sciences (IBERS), Aberystwyth University, UK w dniu 17 września 2021 o godzinie 13:00 w auli IBBiOŚ w budynku przy ul. Jagiellońskiej.

Wykład zatytułowany ”Multi-omic characterisation of a resistance mechanism against the emerging disease „tan spot” in wheat” to pierwszy z serii otwartych wykładów naukowych na Wydziale Nauk Przyrodniczych w ramach programu 'Fast Track Grants 2.0 – Back2Mobility’.

Kierownikiem projektu 'Analizy multiomiczne modelowych traw rodzaju Brachypodium w kontekście poliploidyzacji, jako jednej z głównych sił napędowych ewolucji roślin okrytonasiennych’ jest Prof. dr hab. Robert Hasterok.

W czasie wykładu zachowane zostaną wszystkie zasady reżimu sanitarnego.