Wydział Nauk Przyrodniczych

Sosnowieckie Forum Nauczycieli Geografii i Przyrody

23.03.2024 - 15:50 aktualizacja 23.03.2024 - 15:51
Redakcja: szczepansamulewicz

Zapraszamy serdecznie nauczycieli geografii i przyrody na doroczne Sosnowieckie Forum Nauczycieli Geografii i Przyrody, które odbędzie się 12 kwietnia 2024 r. od godz. 10.30 w sali im. E. Romera na Wydziale Nauk Przyrodniczych Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. W programie wykłady i warsztaty. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Każdy zainteresowany nauczyciel może zgłosić zamiar udziału, wysyłając wypełniony kwestionariusz dostępny pod linkiem https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScq9pQg3VNP1fuIXiv30_qhKGaj7JaDEPRp3WFqcpZCaYrBsg/viewform?usp=sf_link

Współorganizatorami wydarzenia są Polskie Towarzystwo Geograficzne – Oddział Katowicki oraz Komisji Edukacji Geograficznej Polskiego Towarzystwa Geograficznego.