Wydział Nauk Przyrodniczych

Konkurs Fotografii Przyrodniczej Studia Ecologiae et Bioethicae „Cztery pory roku”.

14.05.2024 - 08:19 aktualizacja 14.05.2024 - 08:19
Redakcja: szczepansamulewicz

Organizatorem Konkursu jest Redakcja „Studia Ecologiae et Bioethicae” (SEeB) we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Biurem Komunikacji i Promocji naszego Uniwersytetu. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Ks. prof. Marka Stokłosy – Prorektora ds. nauki i współpracy międzynarodowej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie (UKSW).

Przedmiotem Konkursu są fotografie przyrodnicze przedstawiające florę, faunę i krajobrazy. Fotografie będą oceniane w czterech kategoriach: 1) wiosna, 2) lato, 3) jesień i 4) zima. W Konkursie mogą brać udział autorzy, recenzenci, członkowie Rady Naukowej i czytelnicy czasopisma „Studia Ecologiae et Bioethicae” oraz cała społeczność akademicka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Udział w Konkursie jest bezpłatny. Mogą w nim brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie cztery zdjęcia. Jedno zdjęcie w jednej kategorii. Wraz ze zdjęciami należy przesłać formularz rejestracyjny oraz oświadczenie. Oba dokumenty powinny być odręcznie podpisane, zeskanowane w formacie PDF i w takiej formie wysłane Organizatorom wraz ze zdjęciami na adres seib@uksw.edu.pl przy pomocy platformy Wetransfer.com lub podobnej.

Kalendarz Konkursu:

• 8 kwietnia – 15 maja 2024 – przyjmowanie zgłoszeń (fotografii)
  • 16–31 maja 2024 – ocena zgłoszonych fotografii
  • 1 czerwca – poinformowanie uczestników o wynikach Konkursu
  • 18 czerwca – wernisaż nagrodzonych zdjęć i wręczenie okolicznościowych dyplomów

Szczegółowe informacje na stronie https://czasopisma.uksw.edu.pl/index.php/seb/competition