Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

29.05.2024 - 11:46 aktualizacja 29.05.2024 - 11:46
Redakcja: Andrzej Szczurek

W środę 5 czerwca o godzinie 11.30 w Centrum Konferencyjnym Wydziału Sztuki i Nauk o Edukacji zostanie zorganizowany, podobnie jak w ubiegłym roku, panel, w którym udział weźmie młodzież ucząca się w cieszyńskich szkołach średnich. Tegorocznym tematem debaty będzie następujące zagadnienie: Śladami współczesnych idoli. Inspirujący ludzie w różnych przestrzeniach życia młodzieży z terenu Śląska Cieszyńskiego. Dyskusja panelowa ma na celu rozpoznanie i zgłębienie zagadnienia inspirujących ludzi w różnych dziedzinach życia osobistego i społecznego młodych mieszkańców Śląska Cieszyńskiego. Panel odbywa się w ramach kolejnej, już XI, edycji Wolnej Szkoły Nauk Filozoficznych i Społecznych im. prof. Jana Szczepańskiego. Liczymy na żywą, twórczą i nieprzewidywalną dyskusję.

Szkoła-Szczepańskiego-panel-z-młodzieżą-5.06.2024-plakat