Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Pion kierunków pedagogicznych

Dyrektor

dr Barbara Chojnacka-Synaszko
pok.7, tel. 33/8546/225, 112, 113, e-mail: barbara.chojnacka-synaszko@us.edu.pl

Z-ca ds. pedagogiki 

dr hab. Beata Oelszlaeger-Kosturek, prof. UŚ
pok. 252, tel. 33/8546/204, e-mail: beata.oelszlaeger-kosturek@us.edu.pl

Z-ca ds. pedagogiki specjalnej 

dr Magdalena Bełza-Gajdzica
pok. 8, 250, tel. 338546200, e-mail: magdalena.belza@us.edu.pl

Sekretariat:

mgr Agnieszka Kmiotek pok. 7a, tel. 338546112, e-mail: agnieszka.kmiotek@us.edu.pl

mgr Justyna Staroń pok. 7a, tel. 338546113, e-mail: justyna.staron@us.edu.pl

 

Pion kierunków etnologii i nauk o kulturze

Dyrektor 

 dr hab. Agnieszka Pieńczak, prof. UŚ
pok. 119, 7, tel. 338546119, 225, e-mail: agnieszka.pienczak@us.edu.pl

Z-ca 

dr hab. Jolanta Skutnik, prof. UŚ
pok.117, 208, tel. 3385462018, e-mail: jolanta.skutnik@us.edu.pl

Sekretariat:

mgr Agnieszka Kmiotek pok. 7a, tel. 338546112, e-mail: agnieszka.kmiotek@us.edu.pl

mgr Justyna Staroń pok. 7a, tel. 338546113, e-mail: justyna.staron@us.edu.pl

 

Pion kierunków muzycznych

Dyrektor 

dr Małgorzata Mendel, prof. UŚ
pok. 101, 104, tel. 33/8546/250, 117,  e-mail: malgorzata.mendel@us.edu.pl

Z-ca

dr Wojciech Golec
pok. 101, 103, tel. 33/8546/250, 117, e-mail: wojciech.golec@us.edu.pl

Sekretariat:

mgr Maria Tomczyk-Korzistka, pok.101 Budynek Instytutu Sztuk Muzycznych, tel.338546117, e-mail: maria.tomczyk@us.edu.pl

 

Pion kierunków ogólnoplastycznych

Dyrektor 

dr hab. Stefan Lechwar, prof. UŚ
pok. 101 Budynek Instytutu Sztuk Plastycznych, tel. 338546116, e-mail: stefan.lechwar@us.edu.pl

Z-ca 

dr hab. Hanna Grzonka-Karwacka dr hab. Hanna Grzonka-Karwacka, prof. UŚ
pok. 101 Budynek Instytutu Sztuk Plastycznych, tel. 338546116, e-mail: hanna.grzonka@us.edu.pl

Sekretariat:

mgr Małgorzata Pala, pok. 101 Budynek Instytutu Sztuk Plastycznych, tel 338546116, e-mail: malgorzata.pala@us.edu.pl

 

Pion kierunku projektowanie gier

Dyrektor 

dr Justyna Stefańczyk
pok. 101 Budynek Instytutu Sztuk Plastycznych, tel. 338546116, e-mail: justyna.stefanczyk@us.edu.pl

Z-ca

dr Wojciech Osuchowski dr Wojciech Osuchowski

pok.101 Budynek Instytutu Sztuk Plastycznych, tel. 338546116, e-mail: wojciech.osuchowski@us.edu.pl

Sekretariat:

mgr Małgorzata Pala, pok. 101 Budynek Instytutu Sztuk Plastycznych, tel 338546116, e-mail: malgorzata.pala@us.edu.pl

 

return to top