Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Wydział Sztuki i Nauk o Edukacji

Władze

DZIEKAN WYDZIAŁU SZTUKI I NAUK O EDUKACJI

 dr hab. Krzysztof Marek Bąk, prof. UŚ
pok. 112, tel. 338546/240, 135, krzysztof.bak@us.edu.pl

 

PRODZIEKAN WYDZIAŁU SZTUKI I NAUK O EDUKACJI ds. kształcenia i studenckich

 dr hab. Bogusław Dziadzia, prof. UŚ
pok. 2B, boguslaw.dziadzia@us.edu.pl

 

PRODZIEKAN WYDZIAŁU SZTUKI I NAUK O EDUKACJI ds. współpracy

 dr Barbara Głyda
barbara.glyda@us.edu.pl

 

PRODZIEKAN WYDZIAŁU SZTUKI I NAUK O EDUKACJI ds. rozwoju

 Agnieszka-Jaworska dr Agnieszka Jaworska
agnieszka.jaworska@us.edu.pl

Jednostki Jednostki

INSTYTUT SZTUK MUZYCZNYCH

Dyrektor – dr hab. Magdalena Szyndler, prof. UŚ
budynek Instytutu Sztuk Muzycznych (bud. D) pok. 208 / 210, tel. 33/8546/274,  magdalena.szyndler@us.edu.pl

Z-ca – dr Agnieszka Kopińska, budynek Instytutu Sztuk Muzycznych (bud. D) pok. 208 / 210, tel. 33/8546/274, agnieszka.kopinska@us.edu.pl

 

INSTYTUT SZTUK PLASTYCZNYCH

Dyrektor – dr hab. Łukasz Kliś, prof. UŚ
budynek plastyczny pok. 128 (I piętro), tel. 33 8546330, lukasz.klis@us.edu.pl

Z-ca – dr hab. Adam Czech, prof. UŚ
budynek plastyczny pok. 128 (I piętro), tel. 33 8546330, adam.czech@us.edu.pl

Jednostki zewnętrzne Jednostki zewnętrzne

INSTYTUT NAUK O KULTURZE (WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY)

Dyrektor – dr hab. Beata Gontarz, prof. UŚ
Uniwersytet Śląski w Katowicach, plac Sejmu Śląskiego 1, 40-001 Katowice, tel.: 032 200 200 92 02, beata.gontarz@us.edu.pl, inok.wh@us.edu.pl

Z-ca – dr hab. Maciej Kurcz, prof. UŚ
pok. 101 maciej.kurcz@us.edu.pl

 

INSTYTUT NAUK O SZTUCE (WYDZIAŁ HUMANISTYCZNY)

Dyrektor – dr hab. Bogumiła Mika, prof. UŚ
Katowice, ul. Bankowa 11, pokój 28A (parter)

Z-ca – dr Mirosława Sobczyńska-Szczepańska
Katowice, ul. Bankowa 11, pokój 28A (parter)

 

INSTYTUT PEDAGOGIKI (WYDZIAŁ NAUK SPOŁECZNYCH)

Dyrektor – dr hab. Ewa Jarosz, prof. UŚ
Katowice, Grażyńskiego 53, pok.120, tel.323599709,

Z-ca – dr hab. Andrzej Kasperek, prof. UŚ
pok. 101 andrzej.kasperek@us.edu.pl

return to top