Go to main content

University of Silesia in Katowice

  • Polski
  • English

Kolejne spotkanie w ramach Klubu Myśli Ekologicznej

06.06.2017 - 11:56 update 05.11.2019 - 11:18
Editors: admin
W środę 7 czerwca 2017 roku o godz. 17.30 w Kinoteatrze Rialto w Katowicach rozpocznie się kolejne XLIV spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej, którego organizatorami są prof. dr hab. Piotr Skubała z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Śląskiego oraz dr Ryszard Kulik z Pracowni na rzecz Wszystkich Istot. Gościem spotkania, którego temat brzmi „Dlaczego warto jeść chwasty i kwiaty?”, będzie dr Małgorzata Kalemba-Dróżdż – doktor biochemii w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, kulinarna blogerka, autorka książek kulinarnych. W programie wydarzenia zaplanowano również promocję książki pt. „Różane przepisy”.
 
Klub Myśli Ekologicznej jest inicjatywą, która ma na celu propagowanie idei ekologicznych oraz prezentowanie osób wcielających te idee w życie. Spotkania organizowane w jego ramach mają inspirować, zachęcać do aktywności, wspierać oddolne inicjatywy oraz przyczyniać się do budowania kręgu osób angażujących się w pracę na rzecz przyrody i człowieka.
 
Szczegółowe informacje na temat Klubu Myśli Ekologicznej dostępne są na stronie: www.klubmysliekologicznej.pl oraz na Facebooku.
 
 
Plakat promujący spotkanie Klubu Myśli Ekologicznej zawierające zdjęcie prelegentki i najważniejsze dane dot. spotkania
 
 
return to top