Przejdź do treści

Uniwersytet Śląski w Katowicach

  • Polski
  • English
Instytut Sztuk Plastycznych
Logo Europejskie Miasto Nauki Katowice 2024

Anna Królikiewicz recenzja dla Michała Klasika

Robert Kuśmirowski recenzja dla Michała Klasika

 

Dyrektor Instytutu Sztuk Plastycznych informuję, że w dn. 23 lutego 2022 roku o godz. 13.00 odbędzie się zdalna, publiczna obrona pracy doktorskiej Pana mgr Michała Klasika, w przewodzie doktorskim w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuk pięknych.

Transmisję z obrony można będzie śledzić pod adresem :

https://youtu.be/zKkzypuo120

Wystawa będzie miała miejsce w Galerii Uniwersyteckiej w Cieszynie w dniach od 14 do 18 lutego 2022r. Wystawę można odwiedzać w godzinach od 10.00 do 16.00, wymaga ona bowiem uruchomienia jej części dźwiękowej.

Instalacja będąca przedmiotem obrony doktorskiej składa się z dwóch podstawowych elementów – rozsypanej w galerii ziemi oraz emitowanych z głośników dźwięków. W załączniku zamieszczone zostały: praca w formacie pdf oraz plik dźwiękowy, który stanowi skróconą wersję emitowanych w trakcie trwania wystawy dźwięków, nie tracąc charakteru oryginalnej emisji. Autor zaleca odsłuchanie pliku dźwiękowego przez słuchawki bądź sprzęt stereo, który zapewnia odsłuch w szerokim paśmie dźwiękowym( w nagraniu użyto niskiego dźwięku, który w przypadku odsłuchiwania przez telefon czy głośniki w laptopie nie będzie słyszalny).

Z wystawy oraz towarzyszącego jej wydarzenia – rozsypywania ziemi w galerii – zostanie sporządzona dokumentacja filmowa, która zostanie udostępniona m.in. na stronie www Instytutu.

Autor jest obecny w trakcie trwania wystawy. Jeśli ktoś z Państwa będzie chciał wystawę zobaczyć w innych godzinach, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 507 320 766.

return to top