kandydat

Dominika Bryła – ambasadorka kierunku studiów

17.08.2023 - 09:12 aktualizacja 17.08.2023 - 09:12
Redakcja: MD

Poznaj ambasadorki i ambasadorów #NaszUniwersytet!

Dominika Bryła

ambasadorka kierunku:

Zawsze fascynowały ją komputery, a rozwiązywanie najbardziej skomplikowanych problemów przychodziło jej z łatwością. Uprawia akrobatykę sportową i aerobik sportowy. Jest fanką domowej pizzy.

Dominika Bryła - zdjęcie portretowe
Fot. Małgorzata Dymowska, mat. Uniwersytetu Śląskiego

Nazywam się Dominika Bryła, jestem studentką Informatyki Stosowanej na wydziale Nauk Ścisłych i Technicznych.

Od zawsze miałam mnóstwo pomysłów na to, czym chciałabym się zajmować na studiach. Zawsze fascynowały mnie komputery, a rozwiązywanie zarówno prostych, jak i bardziej skomplikowanych problemów przychodziło mi z łatwością.

Na studiach informatycznych miałam szansę zgłębić różne technologie i odkrywać nowe obszary, które wzbudziły moje zainteresowanie. Zwłaszcza tworzenie stron internetowych oraz praca z mobilnym robotem dostarczały mi ogromnej satysfakcji i utwierdziły mnie w przekonaniu, że wybór kierunku studiów był strzałem w dziesiątkę.
Poza nauką, ważną rolę w moim życiu odgrywa sport. Od najmłodszych lat uprawiam akrobatykę sportową, a od rozpoczęcia studiów również aerobik sportowy. W obu dyscyplinach udało mi się zdobyć medale na imprezach ogólnopolskich i międzynarodowych. Sport nie tylko rozwija moje umiejętności motoryczne, ale także kształtuje cechy charakteru, takie jak samodyscyplina i determinacja. Dodatkowo, pracuję jako trenerka dziecięcej sekcji akrobatyki sportowej, co sprawia mi dużą satysfakcję i radość.

Jestem osobą pełną energii i pasji do tworzenia. Informatyka daje mi nieograniczone możliwości realizacji moich pomysłów i połączenia moich zainteresowań. Dążę do ciągłego poszerzania swojej wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Nie boję się wyzwań. Na co dzień jestem raczej uśmiechnięta.
Uwielbiam pizzę – szczególnie w wersji domowej. To moje ulubione danie, które często przygotowuję samodzielnie. Tworzenie własnej pizzy z świeżymi składnikami i ulubionymi przyprawami to dla mnie prawdziwa przyjemność. Jestem również pasjonatką sprzątania – to dla mnie sposób na relaks i oderwanie od codziennych stresów.

Wiele twarzy Uniwersytetu Śląskiego

Poznaj inne ambasadorki i innych ambasadorów #NaszUniwersytet!