kandydat

Zapisy na sześciomiesięczne warsztaty maturalne w Uniwersytecie Śląskim Maturzystów ruszyły! Jak co roku zapraszamy na intensywne kursy maturalne z języka polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony), matematyki (poziom podstawowy i rozszerzony), biologii, chemii, geografii, historii i wiedzy o społeczeństwie. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych na kampusie Uniwersytetu w Katowicach, a poprowadzą je pracownicy Uniwersytetu Śląskiego, doktoranci i najlepsi nauczyciele z naszego regionu. W tym roku, ze względu na pandemię COVID-19, zajęcia odbędą się częściowo online, a częściowo stacjonarnie, z zachowaniem reżimu sanitarnego. Nasze kursy wyróżnia nie tylko nowoczesne podejście do dydaktyki i edukacji oraz pasja naszych prowadzących, ale także wysoka skuteczność – nasi absolwenci osiągają wyniki znacznie przewyższające średnią punktację w kraju (od kilkunastu do kilkudziesięciu punktów procentowych) i dostają się na wymarzone kierunki studiów!

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisu znajdą Państwo na stronie www.maturzysta.us.edu.pl – serdecznie zapraszamy!

return to top