• Polish
  • Français
kandydat

Zapisy na trzymiesięczne warsztaty maturalne online w Uniwersytecie Śląskim Maturzystów

Ruszyły zapisy na trzymiesięczne warsztaty maturalne online w Uniwersytecie Śląskim Maturzystów! Jak co roku zapraszamy na intensywne powtórki maturalne z 7 przedmiotów: języka polskiego (poziom podstawowy i rozszerzony), matematyki (poziom podstawowy i rozszerzony), biologii, chemii, geografii, historii i wiedzy o społeczeństwie. Zajęcia będą się odbywać w miesiącach: luty – marzec – kwiecień.

Obecnie proponujemy naszym kursantom zajęcia w nowoczesnej, ale też koniecznej w pandemicznych realiach, formie online. Spotkania przeprowadzane na Skype’ie i Zoomie, testy wiedzy w aplikacjach, materiały udostępniane na wirtualnych tablicach, facebookowe zamknięte grupy dla kursantów – to nasze narzędzia pracy, które pozwalają nie tylko zadbać o bezpieczeństwo zdrowotne, ale także znieść ograniczenia odległościowe. Zapraszamy chętnych z całej Polski.

Zajęcia odbywają się w wygodnych godzinach popołudniowych raz w tygodniu i trwają 2,5 godziny zegarowej. Prowadzą je wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego, doktoranci i najlepsi nauczyciele z naszego regionu.

Nasze kursy wyróżnia nie tylko nowoczesne podejście do dydaktyki i edukacji, ale także wysoka skuteczność – nasi absolwenci osiągają wyniki znacznie przewyższające średnią punktację w kraju (od kilkunastu do kilkudziesięciu punktów procentowych) i dostają się na wymarzone kierunki studiów!

Szczegółowe informacje oraz formularze zapisu znajdą Państwo na stronie www.maturzysta.us.edu.pl – serdecznie zapraszamy!

return to top