kandydat

Dorota Frączyk – ambasadorka kierunku studiów

14.10.2022 - 09:36 aktualizacja 24.10.2022 - 14:55
Redakcja: MD

Poznaj ambasadorki i ambasadorów #NaszUniwersytet!

Dorota
Frączyk

ambasadorka kierunku:

Pasjonuje się techniczno-organizacyjną stroną teatru i muzyką. Od 10 lat gra na trąbce w kilku orkiestrach.

Dorota Frączyk - zdjęcie portretowe
Fot. Małgorzata Dymowska, mat. Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Jestem Dorota, studiuje animację społeczno-kulturalną z edukacją kulturalną na Wydziale Sztuki i Nauk o Edukacji w Cieszynie.

Moją pasją jest teatr (choć nietypowo od jego techniczno-organizacyjnej strony), a także muzyka – amatorsko i hobbystycznie gram na trąbce w kilku orkiestrach już od 10 lat.

Wybrałam studia na kierunku animacja społeczno-kulturalna z edukacją kulturalną, ponieważ uwielbiam organizować i koordynować wydarzenia, przygotowywać je od strony technicznej i „zakulisowej”. W Cieszynie angażuję się w różne działania i organizację wydarzeń. Mogę wtedy zdobywać doświadczenia i szukać własnej ścieżki zawodowej.

Wiele twarzy Uniwersytetu Śląskiego

Poznaj inne ambasadorki i innych ambasadorów #NaszUniwersytet!