kandydat

Trwa rekrutacja na studia podyplomowe!

08.01.2024 - 10:01 aktualizacja 09.01.2024 - 10:01
Redakcja: mb
Z przyjemnością informujemy, że w połowie grudnia rozpoczęła się rekrutacja na studia podyplomowe ruszające się w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024! To doskonała okazja dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć umiejętności i otworzyć przed sobą nowe perspektywy zawodowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Wybierz program dla siebie:

• Studia podyplomowe Odnawialne Źródła Energii (NOWOŚĆ),
  • Studia podyplomowe Lider – kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego,
  • Studia podyplomowe Zarządzanie Marką – Zarządzanie Marką Pracodawcy – Zarządzanie Marką Osobistą,
  • Studia podyplomowe prawa gospodarczego i handlowego,
  • Kwalifikacyjne studia podyplomowe Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej dla Nauczycieli,
  • Studia podyplomowe Bibliotekoznawstwa i Informacji Naukowej,
  • Kwalifikacyjne studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej w zakresie edukacji włączającej.

Rekrutacja na wybrane programy studiów podyplomowych trwa do 15 lutego 2024 roku.

Studia podyplomowe dają możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów, naukowców i praktyków, a także zdobycia nowych kwalifikacji i dążenia do rozwoju osobistego.

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Śląskim to połączenie wiedzy teoretycznej
z praktyczną. Zajęcia z kadrą naukowców, a także ekspertami i praktykami specjalizującymi się w konkretnych dziedzinach sprawią, że zdobyte umiejętności zaowocują lepszą pozycją na rynku pracy.

Decydując się na studia podyplomowe, inwestujesz w siebie i własny rozwój, poszerzasz horyzonty, a tym samym otwierasz sobie drzwi do wielu możliwości pracy zawodowej.

Zapoznaj się z pełną ofertą studiów podyplomowych. Szczegółowe informacje o programach, zasadach rekrutacji i opłatach dostępne są na stronie internetowej:

Jak się zapisać?

1. Sprawdź pełną ofertę programów na stronie internetowej.
  2. Wybierz program, który najlepiej odpowiada Twoim celom rozwojowym.
  3. Złóż swoją aplikację online poprzez formularz rekrutacyjny na naszej stronie.

Rejestracja kandydatów na studia odbywa się w systemie IRK: https://irk2.us.edu.pl/pl/home/POD-2023-L/

Czekamy na Ciebie na drodze do sukcesu i nowych możliwości! Zapraszamy!

Centrum Studiów Podyplomowych
Uniwersytecka 4, 40-007 Katowice