kandydat

Wsparcie w wyborze studiów na Uniwersytecie Śląskim

11.08.2023 - 14:57 aktualizacja 11.08.2023 - 15:11
Redakcja: mb
Jeśli zastanawiasz się nad swoją przyszłością po liceum, nie jesteś zdecydowany jaki kierunek studiów wybrać lub wątpisz w to, że istnieją studia, które będą do Ciebie pasować, spotkanie z doradcą kariery jest dla Ciebie.

Doradztwo w zakresie wyboru kierunku studiów i kariery

Czym jest doradztwo w zakresie wyboru kierunku studiów i kariery? To spotkanie lub cykl spotkań, w trakcie których otrzymasz informacje oraz wskazówki i porady dotyczące wyboru kierunku studiów, sytuacji na rynku pracy, perspektyw po ukończeniu Twojego kierunku, możliwości podjęcia zatrudnienia w czasie studiów bądź odbycia praktyk i staży.

Co zyskujesz?

Dzięki wiadomościom pozyskanym w czasie spotkania doradczego będziesz mógł poszerzyć swoją wiedzę o tym, czego możesz oczekiwać, wybierając konkretny kierunek studiów, oraz jak pokierować swoją karierą. Pamiętaj, że wsparcie udzielane przez doradcę ma pozwolić Ci na zdobycie większych kompetencji, natomiast wszelkie decyzje należą do Ciebie!

Czego jeszcze możesz się spodziewać?

• Diagnoza predyspozycji zawodowych i kompetencji: Jeśli chcesz określić, w jakich obszarach wykazujesz potencjał oraz na jakim poziomie przejawiasz kompetencje wymagane w określonym zawodzie, wykonaj oferowane w naszym biurze testy on-line i omów ich wyniki wraz z doradcą.
  • Indywidualny plan działania: Każdy proces doradczy różni się od siebie. Doradca, uwzględniając  zgłaszane przez Ciebie potrzeby, opracuje z Tobą plan działania – po określeniu celu wybierzemy najlepszą ścieżkę działania, by pomóc Ci w realizacji założeń!

Dla kogo?
Na sesje doradztwa w zakresie wyboru studiów zapraszamy kandydatów na studia I i II stopnia oraz jednolite magisterskie.

Na konsultacje będzie można umawiać się od września 2023, poprzez wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy z doradcą.

Nasza doradczyni:

mgr Magłorzata Biylnik
doradczyni zawodowa, psycholożka
malgorzata.biylnik@us.edu.pl
tel. (32) 359 20 71Biuro Kandydata i Absolwenta

Zobacz nasze miasta akademickie!

Katowice

Cieszyn