Szkolenie ARK: Radzenie sobie ze stresem

06.09.2023 - 09:06, aktualizacja 06.09.2023 - 09:08
Redakcja: nk

Stres jest nieodłączną częścią naszego życia, dlatego warto wiedzieć, jakie są jego przyczyny i objawy oraz jak sobie z nim radzić. Zagadnień tych będzie dotyczyć kolejne szkolenie z cyklu Akademia Rozwoju Kariery pn. „Radzenie sobie ze stresem”, które poprowadzi Małgorzata Chatys – doradczyni zawodowa w Biurze Karier.

Szkolenie będzie łączyło w sobie teorię z praktycznymi ćwiczeniami pozwalającym na określenie własnych stresorów oraz najlepszych sposobów radzenia sobie z nimi.

Wydarzenie odbędzie się w środę 13 września w godz. 10.00–14.00 w budynku rektoratu UŚ (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 0.15). Zapisy odbywają się przez formularz. Uczestniczki i uczestnicy zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu drogą telefoniczną na dzień przed wydarzeniem.

Więcej informacji na stronie Biura Karier.